Ekonomi

Aydın Ticaret Borsası, TÜRKONFED ve GESİFED heyetlerini ağırladı

Aydın Ticaret Borsası, Türk Girişim ve İşadamları Konfederasyonu (TÜRKONFED) ve Güney Ege Sanayi ve İşadamları Federasyonu (GESİFED) heyetini ağırladı.

Güney Ege Sanayi ve İşadamları Federasyonu (GESİFED) desteğiyle düzenlenen 100. Yıl toplantılarında TÜRKONFED Yürütme Konseyi Başkan Yardımcısı Ali Eroğlu, Güney Ege Sanayi ve İşadamları Federasyonu (GESİFED) Yürütme Konseyi Başkanı Oktay Mersin ve beraberindeki heyeti, Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Duymaz ve Meclis Üyesi Cengiz Ünals karşıladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, heyeti Aydın Ticaret Borsası’nın mevcut faaliyetleri, Aydın’ın tarım ekonomisi, uygulama alanları ve süreçleri hakkında bilgilendirdi. Çondur, güçlü bir tarımsal potansiyele sahip olan Aydın’ın tarımsal çalışmalarının bölge ve ülke ekonomisine katkısının değerine vurgu yaptı.

Aydın ili ve tarım için olası işbirliği fırsatlarını ekonomik ve ticari fırsatlara dönüştürmek konusunda Aydın Ticaret Borsası olarak değerli bir misyon üstlendiklerini belirten Çondur, şubede karşılaşılan sorunları ve analiz önerilerini yetkili mercilere ileterek ülke, iş dünyası ve üyeleri adına istişarelerde bulunduklarını belirtti. – AYDIN

habergemerek.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu