Haber

Karma Beytülmakdis İstanbul’daki depremzedeler için stand

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğiyle, Uluslararası Gençlik Derneği ve Akademi Beyoğlu Gençlik Merkezi ortaklığında, geliri deprem bölgesine bağışlanacak “Karma Beytülmakdis Sergisi” düzenleniyor.

Beytülmakdis Elçiler projesi staj uygulaması kapsamında düzenlenen “Karma Beytülmakdis Sergisi” 29.04.2023 Cumartesi günü Üsküdar Uncular Caddesi’ndeki Muamma Kitabevi’nde sanatseverlerle buluştu. Açılış konuşmasını Uluslararası Gençlik Derneği Başkanı Yahya Uyar yaptı. o yaptı. Günün son etkinliği ise Tuğba Öztürk ve Mervenur Kaymakçı rehberliğinde kadınlara yönelik suluboya atölyesi oldu.

Önümüzdeki günlerde “Karma Beytülmakdis Sergisi” etkinlik programı şu şekilde devam edecek;

30 MAYIS: Zehra Şekerağacı liderliğinde 13.00-16.00 saatleri arasında Çocuklara Yönelik Kudüs Etkinlikleri gerçekleştirilecektir.

5 MAYIS: Elif Parıltı Candan rehberliğinde 13.00-15.00 saatleri arasında Odun Yakma Atölyesi yapılacaktır.

6 MAYIS: Hazal Sezgin rehberliğinde 12.00-13.30 saatleri arasında Cyanotype / Chemical Photo Printing gerçekleştirilecektir.

Rukiye Güneş liderliğinde Çocuklara Özel Kudüs Etkinlikleri 13.30-16.30 saatleri arasında gerçekleşecek.

Beytülmakdis Elçileri Projesi kapsamında staj yapan Emine Genç isimli isteklinin sorumluluğunda “Karma Beytülmakdis Sergisi” düzenleniyor. Aynı zamanda kitapseverler için Aşina Yayınları’ndan Kudüs konulu kitaplar da stantta yer alıyor.

“Karma Beytülmakdis Sergisi” 8 Mayıs saat 18.00’de sona erecek.

habercankaya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu