Haber

Yollardaki durum

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu Saray-Lüleburgaz kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım diğer perondan gidiş-dönüş şeklinde yapılıyor.

Bergama-Soma yolunun 8-10. kilometre, kavşak imalat çalışmaları nedeniyle sürücüler servis yoluna yönlendiriliyor.

Bolu-Yeniçağa-Gerede yolunun 54’üncü kilometresindeki duvar imalat çalışmaları nedeniyle Gerede-Yeniçağa-Bolu istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak devam ediyor.

Aydıncık-Silifke yolunun 25-28. Büyükeceli-Yanışlı kesiminde patlatma imalat çalışmaları nedeniyle 09.00-17.00 saatleri arasında ulaşıma izin verilecek.

İyidere-Rize-Ardeşen yolunun 48-54. Sivas-Ulaş yolunun 25-26. kilometresindeki tünellerdeki elektrik-elektronik sistemlerinin bakım ve onarımı. Demiryolu üst geçit köprüsü imalatından dolayı ulaşım tek şeritten denetim altında sağlanmaktadır.

?????????Nevşehir-Aksaray yolu 4-10 ve 16-22. Kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle ulaşım çift taraflı bölünmüş yolun bir kısmından yapılıyor.

Yenişehir-Bilecik yolu 0-16 ve Akseki-Manavgat yolu 7-12. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

68-73 Kastamonu-Ilgaz-Çankırı yolu. Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli’nin imalat, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Kastamonu-Çankırı istikametindeki sağ tüp trafiğe kapatıldı. Bu bölümde ulaşım tünelin sol tüpünden çift yönlü olarak devam etmektedir.??????

mentesehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu